Jmenuji se Barbora Petrová a většinu času pobývám v Praze. Mým hlavním zájmem je tanec, zejména balet – v roce 2010 jsem úspěšně absolvovala Taneční konzervatoř Ivo Váni Psoty v Praze, poslouchám hudbu stylu pop/rock, classical, jsem vášnivá čtenářka zejména filosofie, psychologie, detektivních, ale i klasických románů našich a světových autorů – oblíbení autoři: Erich Fromm, Agatha Christie, Skye Alexander, Matt Ridley, John Steinbeck, Joseph Heller, Bohumil Hrabal, Vladimír Páral, Jan Pelc, Jaroslav Žák a další. Mezi mé další zájmy patří zejména cestování, jóga, klasická filozofie, feng shuei, bytový design, architektura, zdravý životní styl.
Natáčela jsem televizní a reklamní spoty s celosvětovou působností pro firmy a klienty Axe, Palmolive, Narta, Neuro Bliss, Metaxa, Ricola, McDonald’s, Macy’s, Liverpool, Zalando, Orya Park, Chelsea Barracks, Go Compare, Škoda, James Patterson, Beate Uhse, Vionnet.

Editoriály, kde jste mne mohli spatřit:

Harper’s Bazaar, Joy, CosmoGirl!, Maxim, Bridal.

Za své největší přednosti, oceňované klienty, považuji zejména zodpovědnost, dochvilnost, nadšení pro zakázku, schopnost vžití se do role a vyhovění požadavků klienta, pracovitost bez ohledu na časovou náročnost, flexibilní pohybový rozsah a jeho ladnost získaná díky baletu a neustálé práci na mé postavě ve fitcentrech, bohatá šíře výrazů potřebná pro focení i natáčení, kterou jsem si vybudovala díky více než desetiletého intenzivního focení s mnoha renomovanými fotografy v ČR i v zahraničí – Tokyo, Shanghai, Mnichov, Řím, Paříž, New York, Oslo, Istanbul, Tel Aviv, Brusel…
V Praze mám k dispozici plně vybavený ateliér, kde jsou kromě několika jednobarevných pozadí také barevné tapety, různá křesla, gauče, postel či záclonky. Naprosto jedinečná je zde možnost focení na denní světlo, ale také využití mnoha světel a profesionalní zábleskové techniky Broncolor.